PAR MARKU DERMA SERIES

Logo

    DERMA SERIES VIENOJAS

Derma Series produktu formulas realizē Vācijā, Francijā, Šveicē, Itālijā, Spānijā un Izraēlā esošo zinātnisko un ražošanas centru iespējas. Šāda sadarbība ļauj to ražošanā izmantot jaunākās sastāvdaļas un plašu izejvielu un tehnoloģiju klāstu.

DERMA SERIES PIEDĀVĀJUMI

Izdevīga procedūru cena un izmaksas kļūst iespējamas, pateicoties starpnieku un reklāmas trūkumam, mūsdienīgai pieejai procesu organizēšanai, loģistikai. Un kvalitāte, gluži pretēji, paaugstinās, apvienojot vienā projektā lielu partneru dalībnieku potenciālu.

Jaunākie notikumi mūsu Instagram.

INOVĀCIJAS UN TENDENCES PAR LIELU CENU

 

Jaunākās formulas ir izstrādātas, ņemot vērā efektīvas aktīvo vielu koncentrācijas. Katra formula ir spēcīgs biomimētisko peptīdu, vitamīnu un minerālvielu maisījums bioloģiski pieejamā veidā, sintezētas specifiskas sastāvdaļas un dabiskas izcelsmes aktīvi.

             BEZMAKSAS IZGLĪTĪBA

 

Tiešsaistes apmācības ērtībai ir izveidotas apmācību minipakas ar procedūrai nepieciešamo rīku komplektu. Iegādājieties minipaku, noskatieties atbilstošo mācību video un veiciet procedūru savā birojā.

PROCEDŪRU MAINĪGUMS PĒC INDIKĀCIJAS, IZMAKSAS, ILGUMA

 

Ērta ādas kopšanas programmu modulāra struktūra. Četru soļu procedūra nodrošina garantētus rezultātus. Katrs no četriem papildu posmiem uzlabo un paplašina procedūras iespējas.

PROFESIONĀLO PRODUKTU TIEŠSAISTES VEIKALS AR CENĀM TIKAI KOSMETOLOGiem

 

Ja esat kosmetologs, veiciet pasūtījumu caur profesionālu veikalu, lai iegūtu izdevīgas cenas profesionāliem produktiem, kā arī izmantotu visas akcijas un lieliskos piedāvājumus. Pasūtījumus veic jebkurā Jums ērtā laikā, bezmaksas piegāde no 200 eiro. visā Latvijā.

NAUDAS ATMAKSAS 7%

 

Par katru pirkumu interneta veikalā 7% no iztērētās summas tiek atgriezti Jūsu personīgajā kontā. Uzkrāto summu izmantojiet turpmākajiem pirkumiem!

MĀJAS LĪDZEKĻI

 

Ja izvēlaties mājas kopšanu sev un neesat kosmetologs - dodieties uz mūsu mājas kopšanas sadaļu, kur atradīsiet brīnišķīgu mājas aizsardzības līdzekļu izlasi gan sev, gan dāvanai!

    NĀKAMAJI DERMA SĒRIJAS SEMINĀRI JŪSU PILSĒTĀ:

        NĀKAMAJI DERMA SĒRIJAS SEMINĀRI JŪSU PILSĒTĀ

PASŪTĪT INDIVIDUĀLĀS APMĀCĪBAS


Reģionālais vadītājs jūs personīgi iepazīstinās ar TM Derma sērijas produktiem un pastāstīs par sadarbības priekšrocībām un ieguvumiem.

 

Vārds *
E-pasts *
Tava profesija *
Pilsēta *
Telefona numurs *
Ziņojums *

Adrese.
Rīgā, Brīvības 85, 28A kabinetā
Indekss LV-1001

 tel +37123556999

         +37125150728