Profesionāls veikals

VITA-ACTIVE PEPTIDE SERUM

P219

50 ml

11 aktīvās sastāvdaļas
Ādas lipīdu barjeras atjaunošana
Komplekss pretnovecošanās efekts
Ražots Spānijā

Daudzfunkcionāls serums ar plūstošu tekstūru un vieglu aromātu viegli un ātri iesūcas ādā, neatstājot lipīgumu. Tas ir piemērots visiem ādas tipiem, īpaši ādai ar noslieci uz sausumu un tonusa trūkumu. Šis uztura vitamīnu serums novērš dehidratāciju, padara sejas krāsu vienmērīgāku un gaišāku, noņem smalkās krunciņas.

Šķidrumam ir bagātīgs un sarežģīts sastāvs. A, B, C un E vitamīni veicina keramīdu un taukskābju sintēzi ādas barjerfunkciju atjaunošanai; veic antioksidantu aizsardzību, savelk asinsvadu sienas un piedalās vairāku struktūru ādas komponentu sintēzē. Pieci augšanas faktori tā sastāvā regulē ādas šūnu proliferāciju un diferenciāciju. Acetilheksapeptīds 8 atslābina mīmikas muskuļus un novērš mīmikas līniju parādīšanos.

Šo peptīdu serumu lieto kursā līdz diviem mēnešiem gan profesionālajā aprūpē, gan mājas aprūpē.

 

LIETOŠANA:


ādai ar noslieci uz sausumu un mitruma zudumu
kompleksā nobriedušas ādas kopšanā
kombinētai ādai ar postakne
atoniskām slēpēm

Active ingredients

 

ACETILHEKSAPEPTĪDS 8 ir biomimētisks neiropeptīds, muskuļu kontrakciju bloķētājs. Tas ievērojami samazina mīmikas muskuļu darbību, kas veicina mīmikas grumbu veidošanos. Tas darbojas pēc presinaptiskā principa: heksapeptīda 6 aminoskābju ķēde tiek ievietota starp diviem muskuļu zariem, atkārtojot SNAP25 proteīna reģionu, un novērš zaru saskarsmi, novēršot nervu impulsa pārnešanu.

A VITAMĪNS (RETINILPALMITĀTS) spēlē svarīgu lomu normālā šūnu kodola DNS un mitohondriju darbībā. Retinols ar alkohola dehidrogenāzes palīdzību tiek oksidēts ādā par retīnskābi un veicina vecuma plankumu samazināšanos. Paātrinot epidermas šūnu atjaunošanos, tas samazina kontakta laiku starp keratinocītiem un melanocītiem un aktivizē pigmenta zudumu epidermas nobriešanas laikā. Stimulējot augšanas faktoru beta un prokolagēnu, A vitamīns vienlaikus bloķē fermentus, kas noārda kolagēnu un novērš oksidatīvo procesu. A vitamīns spēj ietekmēt par šūnu diferenciāciju un proliferāciju atbildīgo gēnu ekspresiju, tādējādi paātrinot ādas atjaunošanos.

B3 VITAMĪNS (NIACĪNAMĪDS) ir spēcīgs šūnu metabolisma regulators. Tas palielina keramīdu un brīvo taukskābju sintēzi epidermā, tādējādi atjaunojot traucēto lipīdu barjeru un mitruma līdzsvaru ādā, palielinot ādas barjerfunkciju. Tas darbojas kā antioksidants, aizsargājot šūnu DNS no UV bojājumiem. Niacinamīds ir nikotīnskābes atvasinājums, un tas ir ļoti efektīvs pret zibens izraisītu hiperpigmentāciju un izlīdzina ādas toni. Niacinamīds ir ūdenī šķīstoša B3 vitamīna forma. Tas ir ļoti efektīvs pret pūtītēm un pēcpūtītēm. Tam ir pretiekaisuma iedarbība, inhibējot 3-5-cAMP-fosfodiesterāzes aktivitāti, inhibējot triglicerīdu sintēzi sebocītos.

E VITAMĪNS (TOKOFEROLS) piedalās audu elpošanas procesos, atbalsta imūnsistēmu (arī ādas barjeras imunitāti), aizsargājot imūnsistēmas šūnu vairošanos. Tas ir nepieciešams bioloģisko membrānu stabilizēšanai. Palēninot peroksīda lipīdu veidošanās procesu, tas atjauno to struktūru un funkcijas. Tas ir spēcīgs antioksidants. Piedaloties reakcijās ar lipīdiem, tas veido zemas enerģijas tokoferola radikāli, kas pats par sevi neveicina ilgstošas ķēdes reakcijas ar membrānas lipīdiem, bet var atjaunot savas antioksidanta īpašības ar citiem antioksidantiem, piemēram, C vitamīnu. Tas saglabā un pastiprina tokoferola iedarbību. C vitamīns uz ādas, stiprina hidrolipīdu apvalku un ir dabisks sauļošanās līdzeklis, kas aizsargā ādu no UV stariem un palēnina novecošanās procesu. E vitamīns ir neaizvietojama skropstu kopšanas sastāvdaļa. Tas aktivizē augšanas un atjaunošanās procesus, ietekmējot matu folikulus un novērš matu lūšanu, nodrošinot antioksidantu aizsardzību.

C VITAMĪNS (ASKORBILGLUKOZĪDS) ir stabila C vitamīna forma ar augstu bioloģisko aktivitāti. Tam ir daudzfunkcionāls efekts: stimulē kolagēna sintēzi, piemīt antioksidantu aizsardzība, kavē melanīna sintēzi, vienlaikus kavējot tirozināzes un dopahinona aktivitāti – svarīgu vielu melanīna veidošanās starpposmā.

AUGSMES FAKTORI ir zemas molekulmasas polipeptīdi (5-50 kDa), kas regulē ādas šūnu proliferāciju un diferenciāciju. Tie ietekmē intracelulāro metabolismu un stimulē šūnu atjaunošanos. Katrs augšanas faktors ir mērķtiecīgs, saistās ar specifiskiem receptoriem uz šūnu virsmas, aktivizējot atjaunošanās procesu.